Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bride cablu DIN 741 pt cablu diam. 20mm

Număr anunț
DA22560130
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
FORUM INDUSTRY SRL (CUI RO15757939)
Cod CPV
44322400-7 · Dispozitive de fixare pentru cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,20 RON
Valoare atribuită
43,20 RON
Data publicării
07.03.2019 16:05
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,20 RON

din 43,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.