Ofertă acceptată Cumpărare directă

Peste Macrou

Număr anunț
DA22559267
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf.Haralambie (CUI 4568179)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15221000-3 · Peste congelat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,97 RON
Valoare atribuită
332,97 RON
Data publicării
07.03.2019 14:57
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,97 RON

din 332,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.