Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISE INSTRUIRE SSM, SU

Număr anunț
DA22556415
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
07.03.2019 12:39
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.