Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOEFFLER'S METHYLENE BLUE +Solutie Ziehl-Neelsen de carbol-fucsina

Număr anunț
DA22520222
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,98 RON
Valoare atribuită
172,98 RON
Data publicării
04.03.2019 10:23
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,98 RON

din 172,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.