Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile Reciclator Wirtgen si Cilindru Hamm - DRDP Brasov ADV1065358
- Număr anunț
- DA22562408
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.607,84 RON
- Valoare atribuită
- 7.607,84 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 10:21
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.607,84 RON
din 7.607,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro