Număr anunț
DA22558466
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII MURGASI (CUI 15057480)
Furnizor / câștigător
AUTOTEILE SRL (CUI RO15157543)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,12 RON
Valoare atribuită
396,12 RON
Data publicării
07.03.2019 14:13
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,12 RON

din 396,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.