Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii masa de pranza pentru 15 persoane, 03.03.2019 prof. Orasanu Tudor
- Număr anunț
- DA22493561
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR SUCEAVA (CUI 14056222)
- Furnizor / câștigător
- RARES GRUP S.A. (CUI 5952401)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,35 RON
- Valoare finală
- 214,35 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 11:30
- Data finalizării
- 08.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.