Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionarea de toner HP LASERJET PRO M254NW CARTUS TONER G&G BLACK NR.203X CF540X 3,2K COMPATIBIL

Număr anunț
DA22560112
Autoritate contractantă
Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,94 RON
Valoare atribuită
278,94 RON
Data publicării
07.03.2019 16:02
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 17:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,94 RON

din 278,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.