Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet cartuse toner 2
- Număr anunț
- DA22557842
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795 RON
- Valoare atribuită
- 795 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 13:45
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
795 RON
din 795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro