Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SI ACCESORII

Număr anunț
DA22555257
Autoritate contractantă
LICEUL ENERGETIC (CUI 4332150)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,80 RON
Valoare atribuită
633,60 RON
Data publicării
07.03.2019 11:44
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,60 RON

din 595,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.