Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tableta Samsung Tab S3 T825, 9.7", 32GB, Quad-Core, 4G, Negru
- Număr anunț
- DA22547565
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,80 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 13:59
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016,80 RON
din 2.016,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro