Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE UZ MEDICAL

Număr anunț
DA22556834
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.585,25 RON
Valoare atribuită
2.585,25 RON
Data publicării
07.03.2019 12:59
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.585,25 RON

din 2.585,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.