Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD INTEL 256GB 545S SATA 3 2.5 INCH 3D2 SSDSC2KW256G8X1
- Număr anunț
- DA22558297
- Autoritate contractantă
- TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,40 RON
- Valoare atribuită
- 324,40 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 14:06
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,40 RON
din 324,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro