Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET UM 01357 BUCURESTI CONFORM COMANDA
- Număr anunț
- DA22551902
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.433,92 RON
- Valoare atribuită
- 3.433,92 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 09:27
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.433,92 RON
din 3.433,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro