Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARATE DE CURATAT

Număr anunț
DA22558871
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE MUNICIPALE TARGOVISTE SRL (CUI 39450469)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.140,30 RON
Valoare atribuită
6.140,30 RON
Data publicării
07.03.2019 14:36
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.140,30 RON

din 6.140,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.