Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire ortofoto planuri de inalta rezolutie pentru o suprafata de 550 de hectare

Număr anunț
DA22532138
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
SURVEY & TOPO CONSTRUCT SRL (CUI RO23611119)
Cod CPV
71354200-6 · Servicii de cartografie aeriana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
05.03.2019 10:34
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.