Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLAFONIERA 32W ISILDAR

Număr anunț
DA22561224
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,08 RON
Valoare atribuită
39,08 RON
Data publicării
08.03.2019 09:01
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,08 RON

din 39,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.