Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciment

Număr anunț
DA22560893
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,40 RON
Valoare atribuită
170 RON
Data publicării
08.03.2019 08:30
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 169,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.