Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pt100, Cl. 1/3 DIN -200...+450 °C 300 x 1,5 mm + Adaptor DIN-connector to type K miniature connector

Număr anunț
DA22560063
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878,67 RON
Valoare atribuită
1.878,67 RON
Data publicării
07.03.2019 15:57
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878,67 RON

din 1.878,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.