Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pasta decapanta

Număr anunț
DA22559423
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
42661200-9 · Echipament de lipire puternica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,20 RON
Valoare atribuită
39,20 RON
Data publicării
07.03.2019 15:07
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,20 RON

din 39,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.