Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru matricol personalizat A4

Număr anunț
DA22549355
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,30 RON
Valoare atribuită
533,30 RON
Data publicării
06.03.2019 15:19
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,30 RON

din 533,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.