Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stabilizator video cu accesorii - proiect Europe Direct
- Număr anunț
- DA22559732
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.515 RON
- Valoare atribuită
- 2.515 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 15:27
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.515 RON
din 2.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro