Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set nivela Optica ELN 24 trepied si mira de 5 m

Număr anunț
DA22556735
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
PENTAGON SRL (CUI RO1637770)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,46 RON
Valoare atribuită
536,46 RON
Data publicării
07.03.2019 12:54
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,46 RON

din 536,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.