Număr anunț
DA22554299
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIA LOCALA SATU MARE (CUI 18194023)
Furnizor / câștigător
MOTORSAM SA (CUI RO8173651)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,45 RON
Valoare atribuită
634,45 RON
Data publicării
07.03.2019 11:04
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,45 RON

din 634,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.