Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE ADBLUE
- Număr anunț
- DA22557532
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
- Cod CPV
- 09135110-8 · Uleiuri combustibile cu continut redus de sulf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559,60 RON
- Valoare atribuită
- 559,60 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 13:31
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
559,60 RON
din 559,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro