Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de protectia muncii

Număr anunț
DA22560838
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
ARMAN GRUP SRL (CUI 15350209)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.940 RON
Valoare atribuită
23.940 RON
Data publicării
08.03.2019 08:26
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.940 RON

din 23.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.