Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta PSI si Servicii de consultanta privind securitatea muncii
- Număr anunț
- DA22560516
- Autoritate contractantă
- GRADINITA "LICURICI (CUI 4203512)
- Furnizor / câștigător
- HALIP VIOREL PFA (CUI 29061154)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 06:27
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.600 RON
din 7.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro