Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SACI SAC MENAJ MENAJERI DESEURI MENAJERE GUNOI GROSI CALITATE EXTRA 120 LITRI 10 BUC / ROLA
- Număr anunț
- DA22528456
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705 RON
- Valoare finală
- 705 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 16:06
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.