Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner extra high capacity, 15000 pagini pentru Phaser 3330, WorkCentre 3335/3345
- Număr anunț
- DA22563993
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704,25 RON
- Valoare atribuită
- 704,25 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 11:51
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
704,25 RON
din 704,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro