Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set complet balon Ruben de adult/ copil/ nou-nascut, autoclavabil

Număr anunț
DA22564067
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,70 RON
Valoare atribuită
599,70 RON
Data publicării
08.03.2019 11:55
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,70 RON

din 599,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.