Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii- sanatate si securitate in munca

Număr anunț
DA22562556
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Comuna Bicazu Ardelean (CUI 17355377)
Furnizor / câștigător
LIDO COMPANY SRL (CUI RO30135778)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
08.03.2019 10:28
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.