Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

REACTIVI PENTRU ANALIZE DE SANGE

Număr anunț
DA22561937
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.948,66 RON
Valoare atribuită
3.933,23 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
08.03.2019 09:56
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.933,23 RON

din 3.948,66 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 15,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.