Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale sanitare Spital Harlau

Număr anunț
DA40549970
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
04.06.2026 10:18
Termen limită
09.06.2026 17:00
Data finalizării
05.06.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.