Ofertă acceptată Cumpărare directă

mobilier medical

Număr anunț
DA22561005
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
BUCUR & RUSU SNC (CUI RO5119526)
Cod CPV
33192300-5 · Mobilier medical, cu exceptia paturilor si a meselor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.873,74 RON
Valoare atribuită
4.873,74 RON
Data publicării
08.03.2019 08:41
Termen limită
15.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.873,74 RON

din 4.873,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.