Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 93,4% sub estimat
BR vaci Solomonescu
- Număr anunț
- DA22563425
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,50 RON
- Valoare atribuită
- 30 RON 93,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 11:17
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 07:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30 RON
din 457,50 RON estimat
93,4%
Adjudecat la 6,6% din estimat · economie 427,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.