Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe de pui dezosate refrigerate/congelate

Număr anunț
DA22564702
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
LARGER CARM SRL (CUI 35185351)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,35 RON
Valoare atribuită
211,35 RON
Data publicării
08.03.2019 12:38
Termen limită
15.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,35 RON

din 211,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.