Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiector LED 2x30W cu stativ 230V
- Număr anunț
- DA22564335
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31518100-1 · Reflectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,19 RON
- Valoare atribuită
- 683,19 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 12:13
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
683,19 RON
din 683,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro