Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ghiveci pentru flori Crin mare

Număr anunț
DA22562328
Autoritate contractantă
Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
Furnizor / câștigător
ORNAMENT SRL (CUI RO15119086)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,50 RON
Valoare atribuită
1.344,50 RON
Data publicării
08.03.2019 10:17
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,50 RON

din 1.344,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.