- Număr anunț
- DA22565462
- Autoritate contractantă
- ,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,95 RON
- Valoare finală
- 257,95 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 13:48
- Data finalizării
- 11.03.2019 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.