Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine, cascaval, sunca, zahar, apa, lamai

Număr anunț
DA22527985
Autoritate contractantă
UM 01824 Campia Turzii (CUI 24411470)
Furnizor / câștigător
ACVILA SRL (CUI RO1071948)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152,19 RON
Valoare atribuită
1.152,19 RON
Data publicării
04.03.2019 15:30
Termen limită
14.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.152,19 RON

din 1.152,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.