Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si montaj panouri de informare investitii PNDL

Număr anunț
DA22531604
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
G.E.A. SOFTWARE & SERVICII SRL (CUI RO16029186)
Cod CPV
35820000-8 · Echipament de sprijin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.140 RON
Valoare atribuită
8.140 RON
Data publicării
05.03.2019 10:15
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.140 RON

din 8.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.