Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant aeromicroflora Sanosil S010 Ag

Număr anunț
DA22565229
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.450 RON
Valoare atribuită
9.450 RON
Data publicării
08.03.2019 13:23
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.450 RON

din 9.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.