Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare plute de salvare tip SURVIVA - 2 buc.

Număr anunț
DA22553900
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY SRL (CUI RO6324227)
Cod CPV
71631420-0 · Servicii de inspectie in domeniul sigurantei maritime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.428,22 RON
Valoare atribuită
6.428,22 RON
Data publicării
07.03.2019 10:46
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.428,22 RON

din 6.428,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.