Ofertă acceptată Cumpărare directă

franzela alba feliata

Număr anunț
DA22541359
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
NEL PROD BIS SRL (CUI 11695167)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730 RON
Valoare atribuită
2.730 RON
Data publicării
06.03.2019 09:32
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730 RON

din 2.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.