Ofertă refuzată Cumpărare directă

LOT 3:CEAPA USCATA si LOT 4 : VARZA ALBA

Număr anunț
DA22569513
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
AMARIEI G. PETRU (CUI RO23455761)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare finală
2.550 RON
Data publicării
11.03.2019 10:41
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.