Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PULPA PORC
- Număr anunț
- DA22550632
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
- Furnizor / câștigător
- XAMUS IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5201196)
- Cod CPV
- 03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,70 RON
- Valoare finală
- 193,70 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 07:49
- Data finalizării
- 11.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.