Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOHNER STUDENT MELODICA 32 BLACK

Număr anunț
DA22570848
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37314000-2 · Instrumente de suflat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,04 RON
Valoare atribuită
184,04 RON
Data publicării
11.03.2019 11:32
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,04 RON

din 184,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.