Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace spinale rahianestezie BD

Număr anunț
DA22567946
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.328 RON
Valoare atribuită
2.328 RON
Data publicării
11.03.2019 09:33
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.328 RON

din 2.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.