Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sunca presata

Număr anunț
DA22566468
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,94 RON
Valoare atribuită
53,94 RON
Data publicării
11.03.2019 06:19
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 18:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,94 RON

din 53,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.