Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO DACIA DUSTER , SV

Număr anunț
DA22566458
Autoritate contractantă
ASOCIATIA ”GRUPUL DE ACTIUNE LOCAL BAZINUL DORNELOR” (CUI 27296073)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.327,43 RON
Valoare atribuită
2.327,43 RON
Data publicării
10.03.2019 21:14
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.327,43 RON

din 2.327,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.